telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах відбулося спецпогашення нової марки «Русскій воєнний флот – до дна»

У Сумах відбулося спецпогашення нової марки «Русскій воєнний флот – до дна»

8 травня в обіг уведено нову поштову марку, присвячену очищенню Чорного моря від окупантів – «Русскій воєнний флот – до дна».

На марці зображені кораблі, які були знищені або пошкоджені нашими ЗСУ, ВМС, ГУР та СБУ. Також  на марці можна помітити корабель російської армії Адмірал Макаров.

«Невипадково на марці зображений єдиний, поки не до кінця вражений корабель Адмірал Макаров. Як ви пам’ятаєте, наші марки пророчі, тож, що з ним буде після випуску марки – не важко здогадатись, - розповів директор Сумської філії «Укрпошти» Вячеслав Маринич. - Перша марка «Русскій воєнний корабль, іді…» була випущена 12 квітня 2022 року, а вже наступного дня наші військові його туди і відправили. Згодом була випущена марка «русскій воєнний корабль…всьо!», і також ми пам’ятаємо долю окремих кораблів. Нинішня марка «русскій воєнний флот – до дна» - чергова марка в серії, тож сподіваємося, що вже днями ми почуємо про те, що російський воєнний корабель пішов на дно».

Заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня подякував «Укрпошті» за їх ініціативу таким чином увіковічнити роботу Збройних Сил України.

«Той флот, який вважали кращим у світі, впав до ніг наших ЗСУ. І вже не за горами той час, коли Чорне море належатиме нашій державі. Дуже багато було зроблено Силами оборони задля знищення ворожих кораблів. Дякую ЗСУ за те, що в обіг з’являється така марка, а «Укрпошті» за те, що вона увіковічнює подвиги наших військових. Ми гуртом маємо переконливо потопити руській флот до дна», - сказав Микита Баня.

Керівники області та міста Суми погасили марку та залишили свої підписи з побажаннями миру й перемоги на конвертах.

Марку, вартість якої становить 30 грн, можна буде придбати у відділеннях «Укрпошти», філателістичних магазинах та онлайн.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 08 травня 2024, 11:50

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top