telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах відкрито меморіальну дошку захиснику України Олегу Дубицькому

У Сумах відкрито меморіальну дошку захиснику України Олегу Дубицькому

В рамках проєкту «Код нації», який розпочався в Сумах за ініціативи народного депутата України Михайла Ананченка, сьогодні, 30 квітня, відбулося відкриття меморіальної дошки пам’яті нашого мужнього героя, захисника України, Почесного громадянина міста Суми Олега Дубицького.
Місце встановлення дошки в одній з адмінбудівель Сумської міської ради.
«Важко згадувати тих, хто загинув, захищаючи свою країну. Кожен з них – Герой! І в наших силах зберегти пам'ять про усіх жителів краю, хто віддав життя за українську незалежність. Тож ми робитимемо все можливе, аби вшанувати всіх полеглих захисників», – сказав заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня.

Нагадаємо, проєкт ділиться на 2 частини. Перша – це сайт https://heroes.sumy.ua/, на якому буде інформація про загиблих. Друга частина – меморіальні дошки, що будуть встановлені в місцях, де жив, навчався, працював Герой.
Організатори планують охопити всіх жителів Сум, які загинули внаслідок російської агресії. Та закликають рідних і близьких загиблих Героїв із Сумщини заповнити анкету-заявку на головній сторінці сайту https://heroes.sumy.ua/, або направити на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , чи зателефонувати за номером телефону: +380 (66) 454 76 60, аби увіковічити памʼять полеглих Героїв.
Переглянути відео про Героїв можна буде на You-Tube-каналі «Проєкт Код памʼяті» - https://www.youtube.com/@kodmemorysumy.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 30 квітня 2024, 14:39

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top