telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах презентували важливий соціальний проєкт «Код пам’яті»

У Сумах презентували важливий соціальний проєкт «Код пам’яті»

На жаль, повномасштабна війна продовжує забирати життя наших Героїв. Але вони живі, доки про них пам’ятають. Тому був створений проєкт «Код Пам’яті», покликаний увічнити спогади про загиблих сумчан, воїнів, що віддали життя за суверенітет України. Його ініціатор - народний депутат України Михайло Ананченко впевнений, що «Код Пам’яті» стане важливим доповненням до інших ініціатив суспільства та забезпечить майбутнім поколінням доступ до інформації про життя, службу та самопожертву хоробрих чоловіків і жінок.

У рамках проєкту планується створити сайт та серію відеоматеріалів, які розповідатимуть про життєвий шлях кожного Героя, його службу та події, при яких загинув військовий, зберегти інформацію для наступних поколінь.

Проєкт ділиться на 2 частини. Перша – це сайт https://heroes.sumy.ua/, на якому буде інформація про загиблих. Друга частина – меморіальні дошки, що будуть встановлені в місцях, де жив, навчався, працював Герой.

Організатори планують охопити всіх жителів Сум, які загинули внаслідок російської агресії.

Під час презентації проєкту були присутні керівники області, міста Суми, депутати, рідні загиблих.

«Найменше, що ми можемо зробити для наших Героїв – це вшанувати їх пам’ять, - підкреслив під час заходу народний депутат України Михайло Ананченко. - Всі, хто віддав своє життя за незалежність України, мають залишатися в пам’яті сумчан. Тому ми оцифрували цю пам’ять, розробили сайт, меморіальні дошки. Наразі ми маємо дві амбітні цілі: вшанування наших героїв і національно-патріотичне виховання, бо всі мають знати людей, завдяки яким ми можемо жити».

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував організаторам за таку важливу ініціативу. «Найдорожче для людини – це життя. Ми часто зустрічаємо рідних загиблих Героїв, і бачимо як вони переживають горе. Тому я переконаний, що цей проєкт – дуже важливий, оскільки покликаний зберегти пам’ять про наших Героїв. Завдячуючи полеглим захисникам, і тим, хто нині захищає країну, перемога обов’язково буде. Слава Україні!», - сказав Віктор Федорченко.

В рамках презентації проєкту на будівлі Сумського національного театру ім. Щепкіна відкрили першу меморіальну дошку, яка присвячена Дмитру Буйвалу. На сайті також вже є інформація про Дмитра Дубицького, Євгенія Маркарова, Олександра Бабака та Юрія Пономарьова.

Михайло Ананченко зазначив, що сайт буде поповнюватися матеріалами скільки в цьому буде потреба. Тому закликав рідних та близьких загиблих Героїв із Сумщини заповнити анкету-заявку на головній сторінці сайту https://heroes.sumy.ua/, або направити на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , чи зателефонувати за номером телефону: +380 (66) 454 76 60, аби увіковічити памʼять полеглих Героїв.

Також окремо переглянути відео про Героїв можна буде на You-Tube-каналі «Проєкт Код памʼяті» - https://www.youtube.com/@kodmemorysumy.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 29 квітня 2024, 13:04

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top