telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

38 років з дня аварії на ЧАЕС: У Сумах вшанували подвиг та світлу пам’ять ліквідаторів

38 років з дня аварії на ЧАЕС: У Сумах вшанували подвиг та світлу пам’ять ліквідаторів

Сьогодні, у день 38-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, у Сумах згадали подвиг ліквідаторів наймасштабнішої техногенної катастрофи світу.

У церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» взяли участь голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, заступники голови обласної ради та депутати, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники духовенства, мешканці міста.

Віктор Федорченко зауважив: «Не дивлячись на те, що сьогодні в країні війна і непроста економічна ситуація, ми не повинні забувати про наслідки Чорнобильської катастрофи. Як і в той трагічний день аварії на Чорнобильській АЕС, ми згуртовано та в єдності долаємо всі перешкоди. Водночас ми маємо піклуватися про ліквідаторів та постраждалих на ЧАЕС. Ми вдячні тим, хто ліквідовував наслідки аварії і тим, хто будував об’єкт «Укриття».

На місці зібрання священнослужителі відправили літію за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи. Потім присутні виконали Гімн України, хвилиною мовчання вшанували загиблих і поклали квіти до пам’ятного знаку.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 квітня 2024, 13:21

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top