telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На Сумщині розвивається медична галузь за сприяння міжнародних партнерів

На Сумщині розвивається медична галузь за сприяння міжнародних партнерів

У Сумах відбулася перша Регіональна комунікаційна платформа для посилення співпраці між представниками органів місцевого самоврядування, Національною службою здоров’я України (НСЗУ) та медичною спільнотою Сумської області.

Захід зібрав аналітиків у сфері управління охороною здоров’я ПРООН, представників Національної служби здоров’я України, експертів з питань діяльності медичних закладів, керівників Сумщини, органів місцевого самоврядування, лікарняних закладів області.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав присутніх, побажав їм плідної роботи й наголосив на важливості подібних заходів. «Сьогодні вагомим аспектом нашої роботи є не лише підтримка, а й розвиток медичної галузі Сумщини. Тому ми акумулюємо зусилля на забезпеченні медичних закладів необхідним обладнанням, сприяємо у проведенні ремонтних робіт у лікарнях, щоб створити належні умови для пацієнтів. Дуже приємно, що є увага до Сумщини з боку програми розвитку ООН в Україні, НСЗУ, завдяки яким реалізується ряд активностей в Сумській області у сфері охорони здоров’я. Це сприяє розвитку медицини в громадах і створює комунікації між представниками державних органів влади, місцевого самоврядування та неурядового сектору. Сподіваюся, учасники заходу отримають для себе багато важливої інформації», - зазначив Віктор Федорченко.

Учасники платформи говорили про відновлення та розвиток медичної сфери Сумської області в ракурсі роботи ПРООН в Україні, важливі аспекти програми медичних гарантій 2024 року, аналітичні дані НСЗУ в аспекті прийняття рішень у сфері охорони здоров’я на рівні громади для засновників закладів.

Консультанти з управління змінами Харківської експертної групи підтримки медичної реформи провели навчальний захід «Здорова громада». Говорили про те, як людський потенціал пов’язаний зі здоров’ям громади. Називали цифри місцевих бюджетів, аналізували їх структуру. Думали над тим, як зробити життя людей у громаді довшим, якіснішим, «здоровішим».

Директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна представила результати контрактування надавачів медичних послуг у розрізі громад. Розповіла про зміни до програми медичних гарантій у поточному році.

Дмитро Кущ, аналітик у сфері управління охороною здоров’я ПРООН, розповів про результати роботи у році минулому і про плани для Сумщини на 2024 рік. Протягом 2023 року за допомогою міжнародних донорів для Сумської області, а саме Конотопської громади, було закуплено монітори пацієнта, передано 2 автомобілі швидкої допомоги, проведено оцінку якості інформаційного контролю в новостворених притулках для ВПО в цільових громадах Сумської області. У 2024 році планується закупівля обладнання для надання реабілітаційних медичних послуг, паліативно-хоспісної медичної допомоги, придбання моніторингів пацієнта, телемедичних кейсів, транспортних засобів, облаштування робочих місць для сімейних лікарів і медсестер, створення кімнат відпочинку для медпрацівників, кабінетів психологічно-емоціонального розвантаження для медичного персоналу, центрів громадського здоров’я тощо.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 25 квітня 2024, 10:04

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top