telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Шістнадцять громад Сумщини розроблятимуть місцеві плани управління відходами за підтримки U-LEAD

Шістнадцять громад Сумщини розроблятимуть місцеві плани управління відходами за підтримки U-LEAD

Завдяки «U-LEAD з Європою» в рамках програми підтримки, громади Сумської області розпочали активно працювати над створенням місцевих планів управління відходами. 16 громад Конотопсько-Роменського кластеру залучено до цієї ініціативи. Про це зазначила керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області Марина Лобова.

Мова йде про Андріяшівську, Бочечківську, Буринську, Вільшанську, Дубов’язівську, Конотопську, Коровинську, Кролевецьку, Липоводолинську, Неригайлівську, Новослобідську, Попівську, Путивльську, Роменську, Синівську, Хмелівську громади. У рамках програми підтримки зазначені громади матимуть змогу розробити місцеві плани управління відходами, а також здійснити стратегічну екологічну оцінку, синхронізувати місцеві плани управління відходами між громадами та узгодити їх з регіональним планом управління відходами.

«Важливо, що ця робота, окрім іншого закладає фундамент для євроінтеграційних процесів. Адже такі підходи до управління відходами - це про європейський шлях. І наші громади його вже прокладають», – зазначила керівниця офісу U-LEAD.

Також, як повідомила Марина Лобова, розробка місцевих планів управління відходами – це великий крок вперед, який став можливим після затвердження постанови КМУ від 5 вересня 2023 року №947 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами».

 Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2024, 15:40

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top