telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Тривають роботи з облаштування Сумського обласного клінічного онкологічного центру

Тривають роботи з облаштування Сумського обласного клінічного центру

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко в чергове відвідав з робочою поїздкою Сумський обласний онкологічний центр. Тут наразі закінчуються роботи з будівництва електропідстанції, приміщень під магнітно-резонансний томограф, лінійний прискорювач, та з реконструкції адміністративної будівлі. Влітку розпочнеться благоустрій території. Там вже прокладені мережі, каналізація, побудована огорожа.

Віктор Федорченко оглянув, як тривають роботи, поспілкувався з директором закладу Володимиром Шевченком. Той повідомив, що раніше в області було 420 хворих онкологією на 100 тисяч населення, зараз ця цифра збільшилася до 480. І на це є декілька причин. Перша – стреси. Друга – втрачений ланцюг зв’язку між пацієнтом і висококваліфікованим спеціалістом через те, що багато сімейних лікарів виїхали з країни. Третя – значне зменшення постачання ліків, оскільки знищені хаби медичних препаратів, які знаходилися в Харкові. Тому наразі потреба в добудові онкологічного центру і запуску сучасного обладнання постала як ніколи.

Лікар подякував обласному керівництву, зокрема ініціатору осучаснення онкологічної служби Сумщини, – голові обласної ради Віктору Федорченку за його увагу до закладу.

Також відбулися консультації зі спеціалістами щодо вибору магнітно-резонансного томографа – технічні характеристики, вартість, можливості сервісного обслуговування обладнання.

«Не дивлячись на війну, роботи щодо осучаснення й оснащення онкологічного центру продовжуються, - каже голова Сумської обласної ради. – Цей процес довготривалий. Але наразі все йде у плановому режимі і ми обов’язково досягнемо своєї мети, аби наш онкоцентр не поступався кращим українським і навіть закордонним клінікам».

Нагадаємо, що в онкологічному центрі вже відкрито реконструйоване хіміотерапевтичне відділення на 50 пацієнтів, відремонтовані приміщення й фасад будівлі блоку дистанційної променевої терапії, встановлено лінійний прискорювач, комп’ютерний томограф, оновлено всі комунікації. Вже найближчим часом буде встановлено ще один лінійний прискорювач та МРТ.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2024, 09:22

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top