telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Захищаючи свободу і незалежність нашої держави, загинув Лебединський міський голова Олександр Бакликов

Захищаючи свободу і незалежність нашої держави, загинув Лебединський міський голова Олександр Бакликов

Керівництво Сумської обласної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють щире співчуття рідним та близьким Олександра Бакликова, який загинув на фронті під час виконання бойового завдання. Він служив у 47-й бригаді ЗСУ.

Олександр Бакликов народився у Лебедині. Працював токарем, учителем, був приватним підприємцем. У 2015 році його обрали на посаду Лебединського міського голови. У 2020 році він вдруге переміг на виборах і продовжив роботу на посаді мера. У вересні 2021 року депутати проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Лебедина, але у травні 2022 року суд поновив Олександра Бакликова на посаді.

13 вересня 2022 року він добровільно вступив до лав Збройних Сил України, а ввечері 15 квітня 2024 року Сумщину сколихнула сумна звістка про трагічну загибель Олександра Бакликова.

Вічна пам’ять захиснику! Герої не вмирають!

Про дату і час поховання міського голови Лебедина Олександра Бакликова повідомлять пізніше.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top