telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Шосту річницю від дня свого створення відзначила 117 бригада територіальної оборони України

117 обр ТРО

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та його перший заступник Вадим Лисий привітали бійців 117 бригади територіальної оборони України з шостою річницею від дня її створення.

«Шість років – це зовсім невеликий термін. Але враховуючи умови, в яких створена бригада, то за цей воєнний час вона має потужний бойовий шлях. Ви з перших днів повномасштабного вторгнення стали на захист нашої області. Дякую за те, що стоїте на охороні кордонів держави. Ви – сильні, незламні та непохитні. Сумщина пишається вами», - звернувся до присутніх голова Віктор Федорченко.

Він вручив кращим військовикам відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня та цінні подарунки.

Подякував військовим та вручив грамоти й подяки Сумської обласної ради і перший заступник голови обласної ради Вадим Лисий.

«Ми й надалі підтримуватимемо вашу бригаду і всіх наших захисників та захисниць. Дякую вам за службу, бажаю успішного виконання бойових завдань, сил, оптимізму і всім якнайскоріше повернутися додому з Перемогою. Шануємо всіх Героїв, полеглих у боях», - сказав Вадим Лисий.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх полеглих захисників.

17 бригада ТРО була створена у квітні 2018 року. Попри свій молодий вік, вона має славетну історію й традиції. Бригада відома, зокрема, тим, що саме її бійці разом з добровольчими формуваннями та іншими військовими підрозділами зупинили війська окупантів на Сумщині й значною мірою стримали їх наступ на Київ.

27 серпня 2022 року за рішенням Верховного Головнокомандувача бригада отримала Бойовий Прапор.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 15 квітня 2024, 10:53

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top