telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумський національний театр ім. М. Щепкіна відзначив Міжнародний день театру

 

29 та 30 березня 2024 року на сцені Сумського національного театру драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна відбулися прем’єрні покази вистави «Конотопська відьма» за повістю Г. Квітки-Основ’яненка. Прем’єру вистави колектив театру представив до Міжнародного дня театру, театральних працівників привітали очільники Сумської області.

Так, зокрема, голова Сумської обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх у своїй вітальній промові окремо наголосив на вагомому внеску колективу театру у розвиток національного театрального мистецтва та відданість справі під час дії воєнного стану. Він відзначив проведені театром концертні програми для воїнів ЗСУ, підкресливши беззаперечно вагому значимість таких заходів задля підтримки наших захисників та захисниць.

Володимир Артюх вручив Почесну відзнаку голови Сумської обласної державної адміністрації колективу театру та персональні нагороди, які отримали начальник електроосвітлювального цеху Іван Бобок, артисти театру Олександр Глянцев, Олександр Середа, Володимир Назаренко та Наталія Дехта.

У своїй вітальній промові голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко нагадав присутнім про визнання високого мистецького рівня нашого театру не лише в межах України, а й за кордоном. Слова вітання голова облради адресував і глядачам, які, не зважаючи на складний період життя нашої країни через постійну військову загрозу, продовжують відвідувати театр, активно цікавляться культурним життям області. Почесними грамотами Сумської обласної ради були нагороджені головна бухгалтерка Оксана Голуб, артист оркестру Костянтин Закаблук, артистки балету Євгенія Валюх та Ірина Рєчкіна, заслужений артист України Сергій Медін.

Директор Департаменту культури, туризму та релігій Сумської облдержадміністрації відмітив особливу важливість театру під час воєнного стану та здатність театру піднімати дух. Грамотами департаменту нагороджені завідувачка господарством Олена Міщенко, помічниця режисера, акторка Вікторія Рашевська-Горбань, артист оркестру Анатолій Пушкар, актори Сергій Пересунько та Антон Стовбун. 

Очільник театру Сергій Дорофєєв подякував обласній владі та глядачам за розуміння того, що сьогодні не можна забувати про мистецтво. Привітав всіх причетних до свята театру: «Я вітаю талановитий і сміливий колектив Сумського національного театру ім. М. Щепкіна, яким я безмежно пишаюся, я вітаю вас наші глядачі за розуміння важливості театру і вашу підтримку, я від імені всього нашого колективу віддаю шану і повагу всім тим працівникам нашого театру і колегам з інших театрів, які сьогодні зі зброєю в руках захищають нашу країну від ворога!»

Незважаючи на повітряну тривогу, через яку вимушено затримали початок заходу, прем’єра «Конотопської відьми» в постановці заслуженого артиста України Максима Булгакова, відбулася, глядач сприйняв нову виставу бурхливими оплесками.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 09 квітня 2024, 08:33

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top