telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Триває підготовка до сесії Сумської обласної ради

 

На поточному тижні відбулися засідання постійних комісій Сумської обласної ради. Депутати розглядали як сесійні, так і власні питання.

На комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної та регуляторної політики, яку провела голова комісії Оксана Кужель, обласні обранці опрацювали сім питань. Вони стосувалися звіту про виконання плану роботи Сумської обласної ради на 2023 рік, звіту голови обласної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом обласної ради у 2023 році, плану роботи Сумської обласної ради на 2024 рік, дострокового припинення повноважень депутатів обласної ради, затвердження звільнення керівників, виконання заходів Програми «Удосконалення системи роботи із зверненнями громадян на 2022-2024 роки», стану виконання у 2023 році заходів Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2021-2025 роки». Усі питання були підтримані.

Під час засідання постійної комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства, яку провів Віктор Чигринець, депутати розглянули десять питань. Майже всі вони стосувалися землеустрою, внесення змін до окремих рішень обласної ради, припинення права користування та надання у користування мисливських угідь, погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань на 2024 рік, затвердження плану роботи обласної ради на 2024 рік тощо.

Понад десять питань було розглянуто на комісії з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства, яку провів Володимир Горох. Стосувалися вони реорганізації державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, ходу виконання Обласних комплексних програм у галузях освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, молодіжного житлового кредитування тощо.

На засіданні комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації, що пройшла під головуванням Віри Лаврик, депутати погодили понад 20 питань порядку денного. Вони розглянули зміну назви КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С. Макаренка», встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії КПС ОР «Паливокомуненерго», затвердження технічної документації землеустрою, передачу майна, внесення змін до окремих рішень обласної ради тощо.

Всі сесійні питання, що розглядалися на комісіях, будуть винесені на пленарне засідання.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 28 березня 2024, 15:40

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top