telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Діти з Буринської територіальної громади відпочили на Закарпатті

До Сумської обласної ради надійшов лист від батьків та дітей Буринської територіальної громади. У ньому вони дякують голові Сумської обласної ради Віктору Федорченку та першому заступнику голови обласної ради Вадиму Лисому за допомогу в організації відпочинку двох груп дітей на Закарпатті.

Завдяки цій турботі та сприянню Вадима Лисого у листопаді 2023 року 43 дітей Буринської міської територіальної громади оздоровлювалися в КНП «Закарпатський обласний дитячий санаторій «Малятко», який комплексно проводить лікування, профілактику та реабілітацію дітей шкільного віку.

У санаторії діти протягом 14 днів отримували консультації та супровід лікаря, фізіотерапевтичні процедури, кисневу та фізичну терапію, масажі, заняття з психологами.

Серед методів реабілітації в санаторії застосовується іпотерапія – розвивальна верхова їзда на конях.

Для школярів була організована насичена культурно-розважальна програма, комфортне розташування, навчання, відпочинок та п’ятиразове харчування.

У своєму листі на ім’я голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка, керівництво Буринської ТГ, батьки та діти висловлюють подяку очільникам обласної ради та сподіваються на подальшу співпрацю.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top