telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Театр на Садовій» Сумського коледжу мистецтв і культури представив глядачам виставу-імпровізацію за твором Остапа Вишні

15 грудня «Театр на Садовій» Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського представив глядачам виставу-імпровізацію за твором Остапа Вишні «Ярмарок». Прем’єра присвячена 135-й річниці з дня народження видатного гумориста.  

Театралізоване дійство підготували студенти ІІ курсу заочної форми навчання, що опановують спеціальність Менеджмент соціокультурної діяльності (художній керівник - Олександр Решитько).

Захоплююче перипетіями народно-побутове дійство дозволило присутнім сповна відчути чарівність та колорит справжньої вільної душі українського народу, про що свідчили щирі оплески та емоції, які перепліталися зі сльозами радості, сміхом та щирою гордістю!

Інтерактивне дійство наповнювалося живою музикою та запальною народною хореографією, що стало яскравим доповненням до загальної атмосфери.

До слова, проєкт підтримав ансамбль національних інструментів та Народний ансамбль народного танцю «Молодість» - такий симбіоз видався надзвичайно вдалим! 

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top