telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Кубок Незламності»: У Сумах відбувся відкритий турнір змішаних єдиноборств і кікбоксингу WAKO

У рамках турніру пройшли змагання серед юнаків і дівчат 2009-2010 і 2007-2008 років народження та серед юніорів 2006 року народження й старше з кікбоксингу WAKO, а також зі змішаних бойових мистецтв.

Перемогу в «Кубку Незламності», який пройшов під гаслом «Війна не надовго, а спорт назавжди!», виборювало майже 100 спортсменів із Сум, Глухова, Конотопа, Бурині, Путивля та Лебедина.

Розпочали турнір з вшанування пам'яті загиблих спортсменів.

Привітали учасників змагань голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, голова Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко, перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий та головний організатор змагань Микола Кравченко.

Вадим Лисий сказав під час турніру: «Зараз дуже важливо приділяти увагу молоді та дітям. А що може краще зайняти дитину, ніж спорт?! Наша область славиться своїми чемпіонами Європи та світу з кікбоксингу та змішаних бойових мистецтв, і має багаторічні традиції у цих видах спорту. Дякую тренерам за високий рівень підготовки спортсменів, а організаторам – за потужну підготовку турніру. Бажаю кожному спортсмену успіхів, показати себе на рингу і впевнено йти до перемоги!».

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top