telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вихованцям Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю подарували святкову казку

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їх долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Напередодні дня людей з інвалідністю у Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю відбувся творчий захід. Малечі презентували святкову казку, а Святий Миколай приніс кожному подарунки.

На свято до вихованців центру завітали голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, його заступник Микита Баня та депутати обласної ради Віра Лаврик і Тетяна Євдокимова. Вони привезли дітям смаколики та іграшки.

Віктор Федорченко подякував керівнику закладу Олені Сущенко та всім працівникам за любов і турботу до вихованців центру. «Бачити щасливі очі цих мужніх та сильних діток – вже є велике щастя. Ще більш приємно, коли ми можемо щось зробити для того, щоб споглядати ці щирі посмішки. Депутатський корпус завжди допомагав установі, й надалі ми робитимемо усе від нас залежне, щоб вихованцям було тут комфортно й затишно. Не дивлячись на військові дії в країні, центр реабілітації знаходиться у гарному стані і входить до трійки найкращих закладів України. Малеча тут навчається, лікується, проходить реабілітацію. Бажаю колективу й надалі бути такими згуртованими, батькам дітей – витримки й сил, а вихованцям – здоров’я і здійснення усіх мрій», - сказав Віктор Федорченко.

Олена Сущенко наголосила, що завдяки депутатському корпусу, благодійникам, колективу, батькам, у закладі проведено за останній рік багато роботи. Вона подякувала особисто Віктору Федорченку, Вірі Лаврик, Тетяні Євдокимовій, Микиті Бані за постійну увагу і всебічну допомогу центру. Подякувала батькам, які є активними учасниками реабілітаційного процесу. «Сьогодні у нас прекрасні умови перебування дітей. Зроблені ремонти нових приміщень, будується ліфт. Депутати сприяли у ремонті зали, де наразі проводиться апробація напрямку нейрокорекція. Це все завдяки підтримці усіх наших друзів і колективу, який є «фанатом» своєї справи», - наголосила Олена Сущенко.

Також до вихованців та їх батьків звернулася депутат обласної ради, голова фракції ПП «Слуга народу» Віра Лаврик. Вона акцентувала, що до закладу приїжджають діти з інших областей України, а це означає, що наш центр дійсно надає якісну допомогу. Віра Іванівна згадала захисників, завдяки яким є можливість не лише лікуватися, а й проводити свята для дітей. Тим більше, що грудень – казковий місяць, коли ми відзначаємо День Святого Миколая, Різдво, а це означає, що дитячі мрії мають обов’язково здійснюватися. Депутат наголосила на тому, що суспільство не має забувати про те, що між нами є такі люди, яким треба просто подати руку підтримки. Побажала, аби 2024 рік приніс усім перемогу, мир, а всі діти країни були здоровими і щасливими.

У ході візиту представники депутатського корпусу обласної ради оглянули відремонтовані приміщення, де проводиться нейрокорекційна робота, що покращує діяльність роботи мозку, розвиває навички дитини. Поспілкувалися з колективом та батьками. Малечі передали іграшки й смаколики.

Вихованці центру переглянули святкову постанову, танцювали з казковими героями, фотографувалися зі Святим Миколаєм та отримували від нього подарунки.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2023, 18:14

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top