telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбулася інформаційно-пізнавальна година «16 днів проти насильства»

29 листопада у Сумському фаховому коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбулася просвітницька інформаційна, змістовна година спілкування до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Провести виховну годину були запрошені представники управління патрульної поліції в Сумській області, інспектори Оксана Красовська та Артем Даценко.

Поліціянти першочергово провели історичний екскурс, акцентуючи на тому, що кожного року в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У світі постійно відбуваються різні випадки насильства: напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами, ми можемо й повинні зупинити його.

Протидія насильству в закладі освіти – безперервна діяльність, яка вимагає від усіх учасників освітнього процесу чіткого дотримання прийнятих правил поведінки, виконання посадових обов’язків й упровадження політики щодо профілактики насильства.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту», у закладі освіти має бути організовано безпечне освітнє середовище, вільне від насильства та булінгу (цькування).

Основна частина заходу була зосереджена на темі протидії булінгу. Правоохоронці розповіли присутнім про соціально-психологічні аспекти булінгу, основні його види, поширеність та наслідки. У фіналі заходу зі студентами була проведена підсумкова гра, де охочі мали можливість проаналізувати засвоєні знання, які сприяють організації простору вільного від насильства.

Коледж зосереджує багато зусиль заради однієї спільної мети – збільшити розуміння і обізнаність студентства про всі форми насильства та методи його подолання.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2023, 09:27

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top