telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У консультативній поліклініці Сумської обласної клінічної лікарні відкрили сучасну реєстратуру

Вона оснащена системою телекомунікаційного зв’язку, телевізійною навігацією, голосовим супроводом від реєстратора до кабінету лікаря. Забезпечена сучасним обладнанням, новими меблями, якісною технікою. Є тут тепер і затишний хол із зоною відпочинку. Все зроблено для того, аби пацієнти почувалися комфортно.

Завідувач обласної консультативної поліклініки з функцією експертизи тимчасової непрацездатності Наталія Мальована розповіла, що щоденно тут обслуговується 600-700 пацієнтів з усіх регіонів області. Працюють лікарі за 30 спеціальностями (з них 9 – єдині в області). Потрапити до фахівців можна за трьома напрямками: в електронній черзі через сайт лікарні або НСЗУ; за телефоном (тут відкрито чотири лінії зв’язку, які обслуговуються протягом дня); можна безпосередньо звернутися до реєстратури, отримати карту, талончик з датою та часом прийому.

За словами директора лікарні Володимира Гороха, реконструкція реєстратури тривала півтора місяця і коштувала майже 2 млн грн, з яких 500 тисяч надала обласна рада, інші – власні кошти лікарні.

«Нашу ініціативу підтримали обласна рада, профільна депутатська комісія, управління охорони здоров’я Сумської ОДА. Тепер це своєрідний колцентр з медичною специфікою. З огляду на сьогоднішню ситуацію в країні, кількість хворих постійно збільшується. Особливо що стосується питань стійкої втрати працездатності. Тому у рази збільшується і навантаження на фахівців. Відкриття сучасної реєстратури полегшить запис до спеціалістів пацієнтам і краще врегулює роботу медичного персоналу», - наголосив Горох.

На першому поверсі поліклініки облаштовано інформаційне координаційне бюро, яке має прямий зв’язок з лікарями та реєстратурою для мінімізації очікування у черзі, отримання відповідей на будь-які питання, що дозволять орієнтуватись на 4-х поверхах поліклініки, є ІТ зв’язок, попередження про повітряну тривогу тощо. Також в поліклініці відкриваються додаткові посади вузьких спеціалістів, аби уникнути черг, надати більше можливостей пацієнтам вчасно потрапити на прийом до лікаря. У планах – зробити кабінети реабілітації, протезування, аби пацієнтам не доводилося їхати до інших міст країни, а вони мали змогу отримати ці послуги в Сумах.

Оглянути нову реєстратуру приїхав голова обласної ради Віктор Федорченко, його заступники та депутати. Очільник обласного парламенту подякував медикам і особисто директору лікарні за роботу і професіоналізм.

Голова постійної комісії з питань медицини Магомед Галаєв наголосив на тому, що якість лікування пацієнтів прямо залежить від умов, які створені в лікарні. А реєстратура – це те, з чого починається медзаклад. Як пацієнта зустрінуть, як нададуть дорожню карту, настільки він відчуватиме комфорт.

Перший заступник голови обласної ради Вадим Лисий зазначив, що головне завдання обласної ради – надання якісних послуг населенню. Зараз це і реабілітація військових, і лікування жителів області. Тож в обласній лікарні зроблені чергові кроки для того, аби наші мешканці почувалися комфортно і проходили лікування в гарних умовах.

Поліклініка оснащена сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє провести безкоштовні дослідження: всі види рентгенографії, рентгеноскопії, комп’ютерному томографію, електронейро-міографію; для хворих із захворюваннями бронхолегеневої системи – бронхоскопію, спірографію, пневмотахометрію, електрокардіографію; при захворюваннях судин – ультразвукове дослідження судин голови та шиї, верхніх та нижніх кінцівок, реовазографію; повний спектр ультразвукової діагностики на найсучаснішому апараті експертного класу (щитоподібної залози, органів черевної порожнини, органів малого тазу, легень, серця); пробу з дозованим фізичним навантаженням (тредміл-тест) для визначення серцевої недостатності.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 листопада 2023, 15:04

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top