telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Працівників соціальної сфери Сумщини вітали напередодні їх професійного свята

Першої неділі листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Їх робота завжди була дуже важливою, оскільки головною місією соцпрацівників є допомога нужденним: дітям, людям похилого віку, родинам, що знаходяться в складних життєвих обставинах. З початком повномасштабного вторгнення перед соціальною сферою постали нові виклики. Війна звалила на їх плечі багато додаткових зобов’язань, в основному пов’язаних із допомогою внутрішньо переміщеним особам. І вони не залишають жодного нужденного зі своєю бідою наодинці.

Напередодні свого професійного свята працівники соціальної сфери приймали вітання від керівників області та депутатів.

«Милосердя, людяність, сила духу та доброта душі – це всі слова про вас, - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. – Ви допомагаєте людям, що перебувають у складних життєвих обставинах. Ви пропускаєте через себе чужий біль і чужі проблеми. Велика вам подяка й шана за це. Бо бути милосердними, любити людей, розуміти їх потреби можуть лише люди з чистою, щирою душею. Я вітаю вас зі святом, бажаю вам і вашим сім’ям здоров’я, добробуту, а нашій країні перемоги та миру».

Директор Департаменту соціального захисту населення Сумської області Людмила Мусіяка розповіла, що нині в установах та закладах системи соцзахисту працює 3864 особи. В області функціонують 12 інтернатних установ для осіб похилого віку, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.  Цілодобово в інтернатних установах проживає 1577 осіб. На обліку установ соціального захисту перебуває 14607 учасників бойових дій з числа захисників і захисниць України, понад 10 тисяч осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям одержують 8 тисяч сімей області, в яких виховуються 11 140 дітей, у тому числі 1 091 багатодітна сім’я, в якій виховується 4 027 дітей.

Надається допомога 63 631 особам з інвалідністю, з яких 4 тисячі дітей, та внутрішньо переміщеним особам, яких на Сумщині обліковується майже 90 тисяч.

Людмила Мусіяка привітала великий колектив соціальних службовців зі святом, подякувала їм за роботу, фаховість і за турботу про тих, хто її потребує.

Також до вітань приєдналася народний депутат України Тетяна Скрипка. Вона наголошувала на особливих чуйних серцях працівників соціальної сфери. Дякувала за роботу, бажала усіх гараздів і акцентувала, що робота галузі дуже важлива сьогодні, і буде не менш важливою після перемоги. Бо треба буде відновлювати не лише державу, а й людей.

Під час заходу за особистий внесок у розв’язанні проблем соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України  кращі працівники Сумщини були нагороджені відзнаками.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 листопада 2023, 11:19

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top