telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Старшокласники та студенти ознайомилися з роботою Сумської обласної ради

Сумські старшокласники та студенти побували у ролі депутата і поринули з головою у роботу Сумської обласної ради. За три дні симуляційної гри учасники дізнались, що депутати місцевих рад НЕ отримують заробітну плату; рішення готуються місяцями, а після їх підготовки до прийняття проходить складний і довгий процес.

Старшокласники та студенти сумських навчальних закладів познайомилися з роботою органів самоврядування, мали змогу поспілкуватися з керівництвом обласної ради, а також випробували свої сили в представництві – для цього в рамках гри були утворені депутатські фракції, що мали відстоювати інтереси мешканців міста.

«Це чудово, що ви маєте можливість зрозуміти, як функціонує система органів місцевого самоврядування. Дізнатися, що завдання місцевих рад – представляти інтереси тієї чи іншої громади. Можливо, в майбутньому хтось із вас стане депутатом і згадуватиме свій перший візит до обласної ради»,  -  звернувся у вітальному слові голова обласної ради Віктор Федорченко.

Заступник голови ради Микита Баня розповів про сучасну систему влади в Україні, різницю між виконавчою та представницькою гілками влади, конкретно про роботу Сумської обласної ради, про депутатську діяльність та відповів на десятки питань учасників стимуляційної гри.

Голова постійної  комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики Оксана Кужель розкрила учасникам усі нюанси функціонування постійних комісій обласної ради.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top