telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На засіданні бюджетної комісії депутати Сумської обласної ради підтримали зміни до бюджету

Депутати Сумської обласної ради, що входять до складу комісії з питань бюджету, зібралися на засідання. Його провів голова комісії Олег Медуниця, а участь у заході взяли перший заступник голови обласної ради Вадим Лисий, заступник голови обласної ради Костянтин Товстуха та заступник голови обласної військової адміністрації Тарас Савченко.

Депутати заслухали директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Олену Батраченко, яка доповіла про зміни до бюджету Сумської області на 2023 рік.

Ключові напрямки, на які були спрямовані кошти, стосувалися програми соціального захисту «Родина Героя», забезпечення виплати зарплат в обласних установах та закладах, облаштування укриттів, встановлення блочно-модульної твердопаливної котельні в обласному спеціалізованому будинку дитини, проведення ремонтів у закладах освіти, культури та охорони здоров’я. Серед іншого збільшено обсяг бюджетних призначень для виконання окремих заходів соціального захисту населення, освітніх та медичних послуг.

Також депутати в чергове  порушили питання будівництва підстанції швидкої допомоги на базі лікарні Святого Пантелеймона в Сумах. Для запуску підстанції потрібно 4 млн 800 тисяч грн, з яких половину готова профінансувати лікарня. Щодо іншої частини, депутати просять підтримати її виділення керівництво Сумської ОВА з обласного бюджету. Наразі клінічна лікарня Святого Пантелеймона рекомендована до Плану розвитку Сумського госпітального округу як кластерний заклад, відтак вона повинна мати пункт постійної дислокації швидкої допомоги.

Далі Олена Батраченко розповіла депутатам про стан підготовки проєкту обласного бюджету на наступний рік. Виходячи із особливостей складання проєктів місцевих бюджетів на 2024 рік, доведених Міністерством фінансів України, і схвалених Кабінетом Міністрів України змін до Бюджетного та Податкового кодексів України, за прогнозами, втрати власного фінансового ресурсу обласного бюджету у 2024 році складуть близько 500 млн грн, що становить третину цьогорічних доходів загального фонду.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top