telegram Facebook Twitter instagram Youtube

За рік до проєкту «Армія відновлення» долучилися майже 5 тисяч мешканців Сумщини

Минув рік відтоді, як започатковано проєкт “Армія відновлення”. За цей час до нього долучилися майже 5 тисяч мешканців Сумщини.

Сумщина - перша область України, де такі роботи розпочали виконуватись. Минулого року на суспільно корисні роботи було видано 900 направлень, з початку 2023 року вже близько 4 000.

Договори укладено на суму близько 42 млн грн з коштів фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття. За цю роботу люди отримують заробітну плату не нижче ніж 6 700 грн.

До таких робіт можуть бути залучені зареєстровані безробітні незалежно від професії чи освіти та навіть з першого дня реєстрації у службі зайнятості.

З початку року 39 громад Сумщини ухвалили рішення про суспільно корисні роботи. Найбільше осіб залучено по Роменській - 500, Попівській, Конотопській, Путивльській - по 300, Сумській - 200.

Роботи, які виконують зареєстровані безробітні, є потрібними і вагомими. Безробітні цього і минулого року розбирали завали об’єктів, які постраждали внаслідок бойових дій: у Боромлянській громаді розбирали магазин, зупинку, ринок, дитсадочок, спортклуб, у Кириківській ремонтували покрівлю двоповерхових житлових будинків, розбирали завали житлового будинку.

Якщо ви зареєстрований безробітний та хочете долучитися до "Армії відновлення", зверніться до центру зайнятості за місцем перебування, контакти тут https://surl.li/gspuv. Працівники отримуватимуть заробітну плату та страховий стаж.

 У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості (044) 244-94-22.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top