telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Представники НСЗУ та обласної ради обговорили функціонування медзакладів Сумщини

У Сумській обласній раді відбулася робоча зустріч голови обласної ради Віктора Федорченка, заступника голови облради Микити Бані та директора Північного регіонального департаменту НСЗУ Вікторії Мілютіної.

На робочу нараду зібрались з метою обговорення функціонування медичних закладів у регіоні. Зустріч відбулася у конструктивному дусі та спрямована на пошук оптимальних шляхів покращення медичної допомоги мешканцям області.

Під час зустрічі обговорили питання програми медичних гарантій на 2024 рік, процес контрактування закладів охорони здоров’я Сумської області, можливості нарощення кількості пакетів медичних послуг для розширення програми медичних гарантій та об’єднання надкластерних закладів відповідно до сформованої мережі.

Віктор Федорченко відзначив важливість спільної роботи у сфері охорони здоров'я та наголосив на необхідності підвищення якості та доступності медичних послуг для всіх мешканців області.

Під час обговорення було наголошено на необхідності подальшого розвитку медичної допомоги та створення умов для працівників охорони здоров'я. Також було висловлено інтерес до впровадження сучасних технологій у сфері медицини та створення інфраструктури для зручності пацієнтів.

Учасники зустрічі підкреслили важливість спільної роботи всіх зацікавлених сторін для забезпечення належного рівня медичної допомоги населенню.

На завершення, голова обласної ради подякував гостям за можливість особистого спілкування на вкрай важливі теми. «Сьогодні, діалоги між місцевою владою та НСЗУ є вкрай важливими», – переконаний Віктор Федорченко.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top