telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах відзначили 45-річчя хокею на траві

Сумський хокей на траві святкує важливу дату – 45 років з моменту свого заснування. Ця командна гра, яка поєднує в собі фізичну витривалість, технічну майстерність і дух змагань.

Відзначати цю подію у МЦ «Романтика» зібралося безліч гостей. Але найбільше було спортсменів всіх поколінь: від юних, які тільки починають свій шлях у цьому виді спорту, до найстарших, хто стояв біля його джерел.

Під час заходу згадали поіменно усіх, хто свого часу зробив внесок у розвиток сумського хокею на траві, перших гравців, тренерів і директорів спортивних закладів, де тренувались хокеїсти.

«Сьогодні сумський хокей на траві – це не просто спортивна команда, а справжня спільнота однодумців. Вітаю всіх, хто брав або бере участь у цьому захоплюючому виді спорту, і сподіваюся на ще багато років вдалих і вражаючих досягнень у майбутньому.» - звернувся до присутніх з вітальним словом голова обласної ради Віктор Федорченко.

Потому за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди 45-річчя утворення хокею на траві у м. Суми цінними подарунками та грамотою Сумської обласної ради нагородили: Олега Дьогтяра - директора КЗ Сумської обласної ради Сумської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Динамо» з хокею на траві, Єлизавету Обравіт - начальника відділу фізичної культури та спорту Сумської міської ради Сумської області та Геннадія Шилкіна - вчителя фізичної культури Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20, міста Суми.

Також гостей свята радували творчі виступи дитячих колективів.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top