telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Лебединське вище професійне училище лісового господарства святкує своє 70-річчя

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» сьогодні відсвяткувало своє 70-річчя. Актова зала училища зібрала купу гостей, серед яких були представники влади, духовенства, керівники навчальних закладів, студенти, які радо вітали хазяїв свята. Відвідав святкування і голова обласної ради Віктор Федорченко.

«Сьогодні у вас свято! Протягом свого існування, Лебединське вище професійне училище лісового господарства накопичило великий досвід та має тисячі випускників по всьому світу. Ви забезпечуєте своїх дітей не лише високоякісною освітою, але й можливостями для подальшого розвитку кар’єри. Тому я бажаю вам творчих злетів та перемоги, яку всі ми чекаємо! » - звернувся до присутніх очільник обласної ради Віктор Федорченко.

Також колектив ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» за багаторічну наполегливу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих кадрів для лісового господарства області та з нагоди 70-річчя заснування навчального закладу нагородили подякою Сумською обласної ради.

Долучився до привітання і депутат обласної ради Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович, який побажав закладу рости і розвиватися попри всі негаразди.

Колектив закладу привітали керівники установ, облдержадміністрації та міської ради. Всі з теплом говорили про діяльність ДПТНЗ і висловлювали їм вдячність за те, що попри непростий час, вони продовжують навчити дітей та допомагати ЗСУ.

Додатковою окрасою свята стала цікава і насичена концертно-розважальна програма.

Святкування 70-річчя Лебединського вищого професійного училища лісового господарства є важливою подією. Ця установа продовжує виконувати важливу місію у підготовці кваліфікованих фахівців, які беруть на себе відповідальність за збереження та раціональне використання наших лісів.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top