telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Рятувальників Сумщини привітали з професійним святом

Кожного року, в третю неділю вересня, ми святкуємо День рятівника, цей особливий день присвячений тим, хто має сміливість та відданість рятувати життя і майно інших. Це свято нагадує нам про важливу роль рятівників у збереженні безпеки та добробуту нашої області.

«Рятівники є справжніми героями. Вони працюють без втоми та ризикують власним життям, щоб забезпечити нам захист у найважливіші моменти» - наголосив Віктор Федорченко під час привітання та щиро висловив подяку всім рятівникам за їхню самовіддану роботу та безмежний внесок у забезпечення безпеки нашого регіону.

Зі святом колег-рятувальників привітав і начальник Головного управління ДСНС України в області – Денис Карпенко та наголосив, що рятувальна служба продовжує розвивати та вдосконалювати свою систему для надання швидкої та ефективної допомоги у випадках надзвичайних ситуацій.

За мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявленні під час виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану, та з нагоди Дня рятівника були вручені пам’ятні подарунки, відзнаки.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top