telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Провели засідання депутати Сумської обласної ради, що входять до складу комісії з питань охорони здоров’я, освіти, соцзахисту населення

13 вересня Магомед Галаєв провів засідання постійної комісії Сумської обласної ради з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства. Участь у засіданні взяли депутати Верховної Ради України Михайло Ананченко та Антон Швачко, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, керівники профільних департаментів та управлінь обласної військової адміністрації.

Депутати проголосували про призначення на посаду та укладення контрактів з керівниками обласних комунальних підприємств, закладів та установ. Погодили присвоєння імені Дмитра Євдокимова Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія – інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей». Підтримали питання про порядок організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області. Розглянули клопотання про присудження Премії Верховної Ради України. Затвердили план роботи комісії на ІІ півріччя 2023 року.

Після обговорення члени комісії рекомендували депутатам підтримати відповідні профільні питання порядку денного на черговій сесії обласної ради.

 

Останнє оновлення на Середа, 13 вересня 2023, 15:32

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top