telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком, прийом громадян відбувся другого вівторка місяця. Загалом Вадимом Лисим розглянуто 6 звернень від жителів області, серед яких одне колективне. Воно стосувалося соціального захисту членів добровольчих формувань. Керівники окремих ДФТГ Сумщини звернулися до посадовця з проханням надіслати звернення до вищого керівництва країни від депутатів обласної ради, аби на законодавчому рівні служба в ДФТГ була включена до пенсійного стажу.

Вадим Лисий акцентував, що це не єдине питання, якого потребують вирішення добровольчі формування. Тож порадив зібратися їм разом, окреслити всі проблеми, і тоді вже оформити їх в єдине звернення, після чого винести на розгляд сесії. Якщо депутати його погодять, направити до Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України, в залежності від повноважень.

Одне зі звернень стосувалося поїздки дітей Хотінської селищної громади на відпочинок до санаторію «Малятко» Закарпатської обласної ради. За словами начальника служби у справах дітей Хотінської селищної ради Тетяни Герман, відпочинку наразі потребують 26 школярів віком від 10 до 12 років. Це – учні шкіл із так званої «сірої зони». Діти навчаються онлайн, прикордонні села постійно обстрілюють з території рф, тож маленькі мешканці потребують оздоровлення. Володіючи інформацією, що у Сумської обласної ради є співпраця із Закарпатською обласною радою, до Вадима Лисого звернулися з проханням допомогти в організаційних питаннях поїздки дітей.

Решта звернень стосувалася допомоги військовим, потреби в лікуванні, матеріальної допомоги через вкрай важкі життєві обставини.

Усім запитувачам було надано роз’яснення щодо можливих шляхів розв’язання проблемних питань та усі їх узято на особистий контроль Вадимом Лисим. Про результати розгляду звернень заявники будуть поінформовані у порядку, передбаченому чинним законодавством.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 12 вересня 2023, 13:42

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top