telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Працівники АТ «Сумигаз» відзначили професійне свято

З нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України фахівці АТ «Сумигаз» провели ряд урочистих заходів.

Цього року на підприємстві відкрили меморіальну дошку Заслуженому будівельнику України, першому очільнику «Сумигазу» Євгену Нестерову. 41 рік віддав Євген Михайлович газовій індустрії регіону, із них 27 керував роботою облгазу.

«Він – глиба, він – легенда, увіковічнити пам’ять про нього – наш обов’язок», – звернувся до присутніх Голова Правління АТ «Сумигаз» Анатолій Линник.

Разом із Головою добрі слова на згадку Євгена Нестерова мовили очільник Сумської обласної ради Віктор Федорченко, Почесні громадяни міста Суми Анатолій Єпіфанов, Олександр Андронов, «ветеран» підприємства Павло Тихенко. І звичайно, родина Євгена Михайловича. У важливий день до «Сумигазу» прибули його донька та дружина.

«Я дякую керівництву АТ «Сумигаз» за те, що пам’ятаєте і шануєте ветеранів галузі, а всім працівникам – за віддану роботу. Завдяки вам ми сьогодні, у такий непростий для України час, маємо тепло і затишок в оселях. Ворог обстрілює Сумщину, газові мережі, але фахівці «Сумигаз» вчасно усувають пошкодження та руйнування, часто навіть ризикуючи своїм життям. Ваша професія мирна, тож бажаю працювати у мирній країні. Злагоди вам, здоров’я, добра, гідної оплати праці і Перемоги усім нам», - сказав Віктор Федорченко під час урочистостей.

Після вшанування пам’яті Євгена Нестерова Голова Правління нагородив фахівців АТ «Сумигаз», які присвятили роботі на підприємстві 30, 35, 40 років. Таких на підприємстві дев’ять. 15 фахівців «Сумигазу» підіймають паливно-енергетичну систему регіону вже 25 років. Усі вони також отримали відзнаки. Члени Правління разом із Головою профспілки нагородили й 10-, 15-річних ювілярів. Їх цього року в організації – 23.

Уперше до Дня професійного свята газовики регіону відзначили краще відділення. Цього року перемогу виборола Роменщина. За злагоджену та ефективну роботу в умовах війни начальнику Роменського відділення Владиславу Омеляненку Анатолій Линник вручив пам’ятний кубок.

Вражаюче з професійним святом газову родину Сумщини привітали військові. Мобілізовані фахівці АТ записали відеозвернення до колег. До слова, Україну сьогодні захищають 80 працівників «Сумигазу».

Фахівці підприємства вітають усіх представників галузі з професійним святом. І щиро дякують споживачам за дбайливе ставлення до газових мереж та своєчасну оплату послуг у цей непростий час.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top