telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумська обласна клінічна лікарня стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Найякісніші товари і послуги року»

Компанія «Знак Якості» вже більше 8-ми років проводить Всеукраїнський конкурс «Найякісніші товари і послуги року», щоб визначити надійних виробників товарів і послуг, надати маркетингові інструменти для подальшого просування кращим компаніям України.

За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Проєкту «Знак Якості» комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня» потрапило в число кращих в Україні та стало Фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Знак Якості».

У зв’язку з цим Сумська обласна клінічна лікарня удостоєна почесної нагороди «Знак Якості 2023» у номінації – «Відзнака за якість, мужність та патріотизм».

Ця номінація присвячена компаніям та підприємствам, які в складний час залишилися та працюють в Україні, тим самим підтримують народ та економіку нашої країни.

Керівництво компанії «Знак якості» висловило щиру подяку керівництву і колективу Сумської обласної лікарні за гідну працю та надання якісних послуг.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top