telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумській «Барсі» планують замінити штучне покриття на одному з футбольних полів

У Сумській обласній ДЮСШ «Футбольний центр «Барса» відбулася зустріч колективу закладу з керівниками Сумщини – головою обласної ради Віктором Федорченком та головою Сумської ОВА – Володимиром Артюхом. Присутні спільно обговорили здобутки Центру та акцентували на проблемах, котрі потребують вирішення. Зокрема – заміні штучного покриття одного з футбольних полів.

Директор «Футбольного центру «Барса» Вадим Гордієнко розповів, що в до війни тут тренувалося 950 дітей, зараз – 840. Команди Центру вперше в історії Сумщини стали Чемпіонами України серед команд першої ліги й віцечемпіонами серед команд вищої футбольної ліги, також є неодноразовими переможцями чемпіонатів і кубків області. За словами Гордієнка, діти із задоволенням тренуються в Центрі і це для них є острівком задоволення та відволікання від війни.

Утім для повноцінних занять не вистачає полів. Одне з них, розміром 60 м на 40 м, яке наразі є абсолютно непридатним для гри, було зроблено ще в 2012 році. Тож керівник футбольного центру звернувся до очільників Сумщини з проханням виділити кошти на заміну покриття поля.

Оскільки на «Барсі» майже стовідсотково тренуються діти з обласного центру, то фінансову допомогу на відновлення поля обіцяв надати міський голова Сум Олександр Лисенко. Це питання має бути винесене на найближчу сесію міської ради. Якщо коштів не вистачить, частину направлять з обласного бюджету, пообіцяли Володимир Артюх і Віктор Федорченко.

«Зараз Україна переживає тяжкі часи. У тому числі й наші діти. Коли вони чимось займаються – спорт, гуртки, – це допомагає забути їм про війну, відволіктися, розвантажитися. Зрозуміло, що першочергові витрати – на оборону та військових, але ми не маємо забувати про дітей, бо вони – майбутнє України», - сказав Віктор Федорченко.

Керівники Сумщини оглянули Центр, поспілкувалися з дітьми, подякували тренерському складу за те, що попри всі перешкоди вони продовжують гартувати молоде покоління спортсменів, які прославляють нашу країну на міжнародних аренах.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top