telegram Facebook Twitter instagram Youtube

БО БФ «МХП – Громаді» передала військовим Сумщини далекобійні прожектори для збиття ворожих БПЛА

Чергову партію ручних світлодіодних спеціальних зенітно-пошукових прожекторів передали сьогодні військовим Сумщини. Цього разу свою лепту у боротьбу з ворожими дронами внесла БО БФ «МХП - Громаді» у співпраці з МХП ТОВ «Урожайна країна». Вони закупили чотири антидронові прожектори на суму майже 100 тисяч грн.

Менеджер регіональний із соціальних проєктів БО БФ «МХП - Громаді» Наталія Богдан розповіла, що військові звернулися із запитом до їх благодійної  організації з проханням допомогти у придбанні зенітно-пошукових прожекторів для збиття БПЛА.

«Ми одразу відгукнулися, бо обороноздатність нашої армії – це запорука безпеки українців. Тож ми придбали саме те, в чому, за словами військових, які бережуть наше небо, є найгостріша потреба», - сказала Наталія Богдан.

Регіональний керівник ДБ МХП Геннадій Подрєз додав, що їх організація щоденно допомагає ЗСУ на суму від 3 до 5 млн грн у різних напрямках.

Благодійники вручили прожектори й подякували військовим за службу. Ті, своєю чергою, наголосили, що хоча мобільні прожектори для збиття БПЛА і не рятують від усіх бід, але вони спрощують пошуки повітряних цілей бо, зазвичай, шахеди літають вночі, тому це ускладнює роботу. Завдяки прожекторам їх легше знайти.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top