telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах вшанували загиблих у 2014 році на Луганщині військових 27-ої реактивної артилерійської бригади

Сьогодні в обласному центрі вшанували військовослужбовців 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, життя яких забрали ворожі «Смерчі» в районі населеного пункту Перемога Луганської області.

Зранку керівництво області та міста, депутати обласної ради, військовослужбовці, близькі та рідні загиблих, громадськість зібралися біля пам’ятного знаку «Дзвін пам’яті».

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя за цілісність і недоторканість України та поклали квіти до пам’ятного знаку 17 загиблим воїнам-артилеристам.

«Ми всі згадуємо сумний для нашого краю день і мріємо лише про одне: щоб якнайшвидше завершилася війна і всі військові повернулися живими та неушкодженими. Ми низько вклоняємося тим, хто стоїть на захисті нашої України та чекаємо їх повернення!» - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top