telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Тридцять дітей зі Штепівського навчально-реабілітаційного центру поїхали на відпочинок до Закарпаття

За сприяння Сумської обласної ради тридцять вихованців КУ СОР Штепівський навчально-реабілітаційний центр вирушили на двотижневий відпочинок до Закарпаття, в санаторій «Малятко».

Ще на початку серпня до першого заступника голови Сумської обласної ради Вадима Лисого звернувся керівник навчально-реабілітаційного центру Віктор Харченко. Він сказав, що вихованців у санаторії (у рамках співпраці Сумської обласної ради із Закарпатською обласною радою) приймуть безкоштовно, але просив допомоги у забезпеченні проїзду дітей. Сума, яка була необхідна, складала 15 тисяч грн. Тоді Вадим Лисий пообіцяв допомогти і вже буквально через два дні кошти були знайдені. Також  від обласної ради було надано допомогу в організації поїздки, забезпечено весь супровід.

У санаторії дітей чекає насичена програма відпочинку: ігри, екскурсії, гуртки, розваги, катання на конях. А ще вони зможуть навчатися онлайн. Все зроблено для того, аби вихованці центру мали змогу оздоровитися, відпочити та отримати позитивні емоції.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top