telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Незламна, нездоланна, сильна! – Сумщина відзначає День Незалежності України

Вже другий рік поспіль День Незалежності України проходить під час повномасштабної війни росії проти України. Але все одно свято відзначається у всіх містах і селах держави. Відзначається з величезною силою духу. Відзначається з вірою в Перемогу. Відзначається завдячуючи українським захисникам і захисницям, що міцно тримають фронт.

У Сумах із самого ранку керівництво області, міста, військові, депутати, громадськість вшанували полеглих воїнів та учасників Революції Гідності. Вони поклали квіти до Меморіалу воїнів, загиблих в АТО/ООС «Героям Слава» і до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Відбулася хвилина мовчання за полеглими у війні росії проти України та панахида.

У рамках офіційних урочистостей були вручені нагороди жителям Сумщини та військовим, що відзначилися своїми подвигами й працею задля розвитку української держави.

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання роменчан, які вчора загинули від удару безпілотника по загальноосвітній школі, та усіх полеглих українців від російської агресії.

«Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю нашої незалежності, - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. – Ми багато пережили за ці три десятиліття і пройшли складний шлях становлення української державності. У нас не було своєї валюти, ми створювали свою армію, економіку. Ми виховували дітей у національних традиціях, берегли українську ідентичність. Ми створили сильну і незалежну державу, яка стала на заваді ворогу і яку він намагався знищити. Але ми об’єдналися й даємо відсіч агресору. Я впевнений, що ми обов’язково вистоїмо і вже наступну, 33-тю річницю незалежності України відзначатимемо в мирній країні – в театрах, на площах, під голосний сміх дітей. Дякую усім захисникам і захисницям, що боронять Україну. Слава нашим воїнам! Слава нашому народу! Слава Україні!»

З вітальним словом до присутніх звернувся й голова ОДА – начальник військової адміністрації Володимир Артюх. «Сьогодні наша незалежність оплачується надвисокою ціною – життями українських захисників і захисниць, та мирного населення. Ворог не думав, що ми всі разом станемо на захист України і зруйнуємо його плани. Наші воїни знаходяться в окопах, ведуть бій за нашу незалежність. Вони зупинили навалу та з кожним днем наближають Перемогу над російським агресором. Я певен, що перемога буде за нами. Ворог буде розбитий і в нього ніколи не виникне бажання посягати на наші кордони. Слава нашим захисникам! Слава Україні!».

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 24 серпня 2023, 11:56

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top