telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося засідання бюджетної комісії Сумської обласної ради

Засідання пройшло під головуванням заступника очільника бюджетної комісії Миколи Войтенка та за участі голови обласної ради Віктора Федорченка, його заступників і голови ОДА – начальника військової адміністрації Володимира Артюха.

Депутати розглянули два питання: внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік та розгляд звернення КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж ім. А.С. Макаренка».

Зміни до бюджету стосувалися перерозподілу коштів на фінансування життєво-важливих об’єктів в рамках заходів підготовки до зимового періоду; забезпечення інженерно-технічним захистом майданчиків дизель-генераторних установок, кисневих рамп і станцій, трансформаторних підстанцій в СОКЛ; заміни котлів у Путивльському педагогічному коледжі; забезпечення вимог протипожежної безпеки в установах області; збільшення фінансування на утримання КУ СОР Атинський психоневрологічний інтернат, який був пошкоджений в результаті авіаудару тощо.

Також обласні обранці розглянули лист від керівництва КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж ім. А.С. Макаренка» щодо виділення коштів для виконання заходів із забезпечення безпечних умов перебування студентів та працівників у закладі освіти, та приведення його у відповідність до вимог пожежної та техногенної безпеки. Кошти закладу необхідні задля обробки дерев’яних елементів горищних покриттів, обладнання навчальних корпусів та гуртожитку системою протипожежної сигналізації, системою оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системою централізованого пожежного спостереження.

Усі питання депутати підтримали одноголосно.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top