telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумській обласній раді відбулося засідання комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації відбулося у Сумській обласній раді. Воно пройшло під головуванням очільниці комісії Віри Лаврик. Депутати розглянули чотири питання, що стосувалися закупівель, погодження надання дозволів на проведення робіт, оформлення у постійне користування земельної ділянки, приватизацію майна.

Усі питання ретельно обговорювалися і були підтримані членами комісії. Так, вони погодили надання дозволу на проведення робіт з капітального ремонту огорожі Комунальному некомерційному підприємству Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний онкологічний центр». Підтримали проведення закупівлі пристрою для серцево-легеневої реанімації в кількості 2 шт. КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» орієнтованою вартістю 1 млн 100 тис. грн.

Взяли до відома питання розробки проєкту землеустрою земельної ділянки у Лебединському психоневрологічному інтернаті. Тут функціонує підсобне господарство, за допомогою якого інтернат частково розв’язує питання у забезпеченні харчовими продуктами підопічних. Керівництво закладу звернулося до депутатів Лебединської міської ради з проханням знайти земельну ділянку для ведення сільськогосподарської діяльності. Міські обранці пішли на зустріч і прийняли рішення про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, яка тепер буде оформлюватися у постійне користування.

Також члени майнової комісії розглянули звернення громадянки щодо приватизації об’єктів у Шосткинському районі.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top