telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумські обласні депутати разом з компанією ТОВ «АВІС-УКРАГРО» передали на фронт машину швидкої допомоги

За ініціативи голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка й обласних депутатів від ПП «Слуга народу», компанія ТОВ «АВІС-УКРАГРО» придбала машину швидкої допомоги. Вона вже днями відправиться в одну з військових частин, що боронить країну на Запорізькому напрямку.

«Незабаром цей автомобіль відправиться на передову, де служитиме для евакуації поранених з поля бою, - розповіла депутат обласної ради Віра Лаврик під час передачі транспортного засобу. – Автомобіль «FORD Custom» медичного призначення до цього використовувався в одній із європейських країн. Ми певні, що він стане в нагоді нашим захисникам, але мріємо про те, аби він використовувався в мирних цілях і не знадобився нашим воїнам».

Машина пройшла техогляд і повністю готова до експлуатації. Таким чином, бійці отримають авто, яке точно не стане посеред дороги під обстрілами.

Швидку доправить до військових волонтер Андрій Герман.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top