telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком, відбувся прийом громадян з особистих питань, який провів перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий.

До посадовця приїхали жителі області з різних територіальних громад. Більшість звернень стосувалася колективних питань.

Представники села Ганнівка-Вирівська, Сумського району, просили допомоги у створенні старостату на базі їхнього населеного пункту, оскільки історично там завжди була сільська рада. Також представники громади порушили питання щодо врахування пропозицій мешканців села відносно кандидатури на посаду старости. Вони акцентували, що це має бути людина, яку сприйме місцеве населення, а не призначена поза їх думкою. Бо наразі, під час війни, є багато проблем, пов’язаних з евакуацією людей, відселенням, стабільною роботою закладів тощо. Тож ця людина має бути авторитетною і знати не лише мешканців села, а всі проблеми, які там існують і шляхи їх вирішення.

Також до першого заступника приїхав в.о директора КУ СОР Штепівський навчально-реабілітаційний центр Віктор Харченко. Він розповів, що надійшла пропозиція щодо безплатного оздоровлення 25 вихованців в одному з санаторіїв на Західній Україні строком два тижні. Але проблема в тому, що у закладу немає коштів на проїзд дітей. Сума складає 15 тисяч грн.

Вадим Лисий наголосив, що це питання буде обов’язково вирішено, оскільки організація відпочинку дітей – одне з пріоритетних на сьогодні. «Ми розуміємо необхідність та важливість оздоровлення малечі. У воєнний час цьому питанню варто приділяти вагому увагу. Тим більше, що відпочинок наші партнери надають безплатно. Гроші обов’язково на дорогу знайдемо», - пообіцяв Вадим Лисий.

Ще одна заявниця порушила питання відселення з прикордоння жителів окремих сіл. Тож просила виділити транспорт для перевезення господарств, зокрема, худоби та птиці тих мешканців, які погодяться евакуюватися вглиб Сумщини чи за її межі.

За результатами прийому усі питання, пропозиції, з якими звернулися громадяни, взято на контроль першим заступником голови обласної ради. Щодо тих, які не входять до повноважень органів місцевого самоврядування, заявникам надано кваліфіковані роз’яснення.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2023, 13:18

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top