telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумська обласна дитяча лікарня отримала апарат ШВЛ для новонароджених

Сумська обласна дитяча клінічна лікарня завдяки волонтерській підтримці фонду HMM Helsehjelp Ukraine отримала необхідну допомогу для самих вразливих діток. Тут з’явився апарат ШВЛ для новонароджених Drager Infinity C500, або, як ще лікарі його називають - техніка для життя. Він призначений для проведення штучної вентиляції легень у дітей та новонароджених, дозволяє забезпечити різноманітні режими вентиляції, як примусової, так і підтримки спонтанного дихання, а також забезпечує моніторинг вентиляції.

«Новонароджені з надзвичайно малою масою тіла зазвичай довго знаходяться у відділенні інтенсивної терапії, що потребує великої відповідальності, тому необхідно мати апаратуру високого рівня для успішного лікування. І ця мрія стала реальністю завдяки нашим партнерам із фонду HMM Healthcare Ukraine», - зазначив директор СОДКЛ Ігор Змисля.

Від імені адміністрації та всього колективу СОДКЛ він подякував меценатам за те, що завжди поруч з лікарнею.

«Наші норвезькі друзі, які вже стали частиною нашої великої медичної родини, постійно підтримують нас морально і матеріально, забезпечують унікальною технікою та препаратами для збереження життів маленьких українців. І зізнаємось, що така допомога мотивує, всиляє оптимізм, допомагає рухатися вперед і, ще з більшим завзяттям виконувати свою місію», - додав Змисля.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top