telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах погасили марку «Винищувачі зла»

В очікуванні винищувачів F-16, які вкрай потрібні для захисту українського неба, Укрпошта випустила нову марку «Винищувачі зла». Її сьогодні, як і у всій країні, погасили в Сумах.

За словами директора Сумської філії Укрпошти В’ячеслава Маринича, тираж серії становить 60 тисяч екземплярів. Вартість блоку з чотирьох марок – 156 грн, конверта «Перший день» – 10 грн. З кожної марки 16 грн піде на благодійність. За ці кошти будуть придбані безпілотники для ЗСУ.

На марці намальована рука українського воїна, що натирає кремль на тертушці з отворами у вигляді винищувачів. Автор малюнка – Максим Паленко, який створив багато антивоєнних плакатів за часи повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Сьогодні – визначний день – погашення чергової марки. Я певен, що ця подія стане передвісником отримання вкрай необхідної Україні техніки для захисту українського неба й українських кордонів. Вірю, що міжнародні партнери вже в найближчі терміни передадуть нам літаки, які підсилять українські Сили оборони», - зазначив заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха під час спецпогашення марки.

Цей поштовий випуск буде доступний у міських відділеннях Укрпошти по всій країні. Крім того, набори будуть продаватися онлайн в офіційному поштовому магазині Укрпошти і на маркетплейсах eBay та Amazon. А на сайті Укрпошти і на інтернет-майданчику можна придбати свічку і ексклюзивну сувенірну тертушку, отвори якої виконані у вигляді літаків F-16.

F-16 – багатоцільовий винищувач четвертого покоління, що стоїть на озброєнні більшості країн НАТО. Його було розроблено у кінці XX століття. Техніка випускалася корпорацією Lockheed Martin.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 серпня 2023, 12:56

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top