telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав вісім «швидких»

Вісім сучасних реанімобілів надійшли на Сумщину завдяки державі та закордонним партнерам, зокрема фандрейзинговій програмі UNITED-24.

«У поточному році Сумському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали вже 15 автомобілів, і ще 47 – минулого року. Це дозволило оновити парк на 85%, - розповів директор Центру Сергій Бутенко. - Сподіваюся, що така тенденція збережеться й надалі, і ми зможемо оновити наш автопарк на 100%».

Керівник «екстренки» подякував усім за турботу й допомогу і зазначив, що нові автомобілі класу С виконуватимуть свої завдання у найвіддаленіших куточках області.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував колективу Центру за роботу.

«На жаль, машини швидкої допомоги ставали ціллю для російських військових, тому зараз важливо поновлювати автопарк, який допоможе рятувати життя людей. І те, що нам допомагають у цьому закордонні партнери, є прикладом підтримки народу України з боку ЄС. Я сподіваюся, що завдяки цим оснащеним автомобілям буде врятоване не одне життя», - сказав Віктор Федорченко. Він побажав усім миру, добра і аби наша нація була здоровою.

Ключі від машин вручили водіям ППБ с.Синівка Липоводолинської підстанції Е(Ш)МД, с.Береза Глухівської підстанції Е(Ш)МД, Ямпільської, Глухівської та Першої підстанції Е(Ш)МД, а також Роменської, Шосткинської і Центральної станції Е(Ш)МД.

Також присутні оглянули симуляційне обладнання, яке дозволяє провести реанімаційні заходи. Працівники Центру продемонстрували, як можна надати якісну допомогу пацієнту за допомогою робота-симулятора.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 03 серпня 2023, 15:48

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top