telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Для військових придбано чергову партію світлового обладнання для боротьби з ворожими дронами

Чергову партію прожекторів для збиття ворожих БПЛА буде передано військовим за клопотанням голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка, голови Сумської ОДА – військової адміністрації Володимира Артюха та фракції «Слуга народу» в Сумській обласній раді.

Це обладнання дозволяє на відстані кілометра за декілька секунд знайти вночі ворожі дрони й вразити їх.

«Ми вдячні військовим за їх мужність у боротьбі з ворогом. З першого дня війни ми не полишаємо основну на сьогодні задачу – допомогу бійцям. І продовжимо це робити до повної перемоги. Дякуємо військовим за службу. Дякуємо за захист Сумщини й України», - сказав голова обласної ради Віктор Федорченко.

Ручні світлодіодні зенітно-пошукові прожектори з великою яскравістю і дальністю світлового променя придбано за кошти спонсорів, зокрема компанії ТОВ «АВІС-УКРАГРО», представники якої особисто передали їх керівникам області. Ті, в свою чергу, розподілять і передадуть їх за необхідністю.

Загальна сума світлового обладнання для ефективної боротьби з ворожими дронами, яке придбала компанія, – 800 тисяч грн.

Представники ТОВ «АВІС-УКРАГРО» наголосили, що сила і незламність українців – у тандемі військових та волонтерів. Акцентували, що горді вносити свій внесок у спільну перемогу України над ворогом.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 31 липня 2023, 15:23

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top