telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Медиків Сумщини привітали з професійним святом

Вчора своє професійне свято відзначили українські медики.

Вітаючи винуватців свята, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко висловив слова вдячності усім працівникам медичної галузі за невпинну роботу, врятовані життя та протистояння новим викликам, перед якими усіх поставила війна. «Сьогодні ви одні з тих, хто щоденною кропіткою працею забезпечує надійний тил в обороні нашої країни. Попри втому та моральне виснаження ви продовжуєте тримати оборону на медичній ниві. Бажаю міцного здоров’я вам та вашим родинам, добробуту та якнайшвидшої перемоги», – зазначив Віктор Федорченко.

Очільник обласних парламентарів наголосив, що не дивлячись на воєнні дії, депутатський корпус приділяє велику увагу медицині. Так, відбудовується онкоцентр і закуповується туди дороговартісне медичне обладнання. Приділяється значна увага перинатальному центру, обласній клінічній лікарні. Тривають заходи для покращення умов перебування у медзакладах військовослужбовців.

Віктор Федорченко відзначив величезний вклад жінок-медиків, які поряд з чоловіками виконують надскладну роботу на лінії фронту і в тилу, та вручив кращим працівникам галузі відзнаки обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 липня 2023, 09:55

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top