telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився новими автівками

40 автомобілів швидкої медичної допомоги, придбані Медичними закупівлями України за кошти, зібрані в межах ініціативи UNITED24, їдуть в центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Вінницької, Хмельницької, Львівської областей, а також до військових закладів охорони здоровʼя різних регіонів.

«Швидкі» типу С обладнані усім необхідним: кисневими балонами, кардіомоніторами, дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень. Це дає змогу швидко й безпечно доправити тяжкохворих і тяжкопоранених до лікарні.

«Реанімобіль типу “С” – можна сказати, реанімація на колесах. У ньому можна здійснювати лікування кардіогенного шоку, надавати допомогу під час пологів, проводити реанімацію пацієнтів, загальне знеболення… Крім того, станом на липень в умовах війни 103 «швидкі» пошкоджено, 251 – зруйновано, 125 – захоплено. Тож поповнення автопарків допоможе бригадам центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф навіть у складних умовах воєнного часу успішно виконувати виклики до хворих і потерпілих», – зазначає заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

«Ми отримаємо 8 автомобілів швидкої медичної допомоги. Перед тим одержали два, а всього – 31. Розподіляємо передусім у підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги, які досі під ворожими обстрілами. Важливо, що ми можемо «досягати» найвіддаленіших районів області. Днями в Роменському районі сталася ДТП – автобус із 22 пасажирами з’їхав в кювет. На місце дорожньо-транспортної пригоди виїхали якраз «швидкі», придбані в межах UNITED24. Було надано медичну допомогу 12 постраждалим, 5 – доставлено до лікувального закладу», – говорить медичний директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Максим Новіков.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 24 липня 2023, 15:13

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top