telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Великописарівська та Новослобідська громади розроблятимуть програми та плани комплексного відновлення територій за підтримки U-LEAD

«U-LEAD з Європою» розпочав надання підтримки 24 відібраним громадам у розробці Програм комплексного відновлення територій та Планів відновлення й розвитку громад. На Сумщині від експертів U-LEAD таку допомогу отримають дві територіальні громади - Великописарівська й Новослобідська громади.

Програма комплексного відновлення території – це аналітично-просторовий документ, який визначає основні містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення території, постраждалої внаслідок збройної агресії. План відновлення та розвитку громади – це документ стратегічного планування, який включатиме завдання і заходи відновлення та розвитку, проєкти місцевого розвитку.

Як повідомила керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області Марина Лобова, протягом липня-жовтня громади будуть працювати над розробкою обох видів документації відновлення: збирати дані, використовувати геоінформаційні системи задля їх аналізу, формувати пропозиції відновлення та лише на основі цього приймати рішення.

У Програмі U-LEAD повідомили, що ці два види документації є взаємопов'язаними й допоможуть громадам як забезпечувати ефективну відбудову, так і залучати кошти на реалізацію проєктів відновлення. Адже залучення коштів на проєкти відновлення має здійснюватися згідно з визначеними та закріпленими в планувальній документації пріоритетами.

Загалом допомогу у розробці програм та планів комплексного відновлення територій отримають 24 громади з різних областей країни. Зокрема мова йде про громади з таких областей як: Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Чернігівська.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 19 липня 2023, 12:46

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top