telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На честь професійного свята поліцейські Сумщини отримали відзнаки та 18 машин

Вчора, 4 липня, українські поліцейські відзначили своє професійне свято. У Сумах, через оголошену жалобу, усі заходи були перенесені. Тож правоохоронці області приймали вітання сьогодні.

Окрім відзнак, побажань, представники правопорядку Сумщини отримали й 18 машин, аби у цей скрутний для країни час вони могли безперервно та якісно надавати поліцейські послуги.

«Сьогодні ви не просто поліцейські, ви – фундамент сил оборони. Ви першими прибуваєте на всі виклики, надзвичайні ситуації, з честю й гідністю ведете країну до Перемоги. На жаль, під час воєнного стану свята відзначати важко, тож святкувати будемо потім. Я дякую вам за службу, бажаю здоров’я та миру», - звернувся до присутніх правоохоронців голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Висловив слова подяки за сумлінну службу, самовіддачу, розуміння всіх складностей і завдань усім поліцейським Сумщини начальник ГУНП в Сумській області Петро Токар

«Наше професійне свято є нагодою згадати, що поліція в системі держави відіграє одну з найважливіших ролей. Сьогодні ми не святкуємо. Ми вшановуємо професіоналізм, мужність, відвагу, витримку, людяність поліцейських. Війна внесла свої корективи у нашу службу. На сьогоднішній день ми одні з перших приїжджаємо на вчинення воєнних злочинів, витягуємо людей з-під завалів, допомагаємо населенню при евакуації, під час обстрілів, надаємо медичну допомогу, розміновуємо території. Ми тримаємо внутрішній фронт, але не забуваємо і про зовнішній. Багато поліцейських пліч-о-пліч зі Збройними Силами України боронять територіальну цілісність держави і захищають її суверенітет. Я дякую всім, бажаю миру та всіх гараздів, і сподіваюся на якнайскорішу перемогу України», - сказав головний поліцейський області.

За період військової агресії росії проти України поранено більше тисячі українських поліцейських, 124 правоохоронців загинули. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну та поклали квіти до меморіалу загиблих працівників поліції.

Вітали правоохоронців керівники області та міста, народні депутати, очільники військових формувань. Поліцейські отримали обласні та відомчі відзнаки і сертифікати на оргтехніку від депутатів Верховної Ради України.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 05 липня 2023, 16:18

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top