telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Віктор Федорченко привітав дільничних офіцерів поліції Сумщини з професійним святом

Щорічно 18 червня дільничні офіцери поліції України відзначають своє професійне свято. Їх по праву називають «універсальними солдатами», бо це ті поліцейські, від яких залежить формування рівня довіри населення до правоохоронної структури.

Вітаючи офіцерів напередодні свята голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко зазначив, що професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні.

«До дільничного звертаються з домашніми, сусідськими та сімейними проблемами. Він повинен знайти підхід до людини, заспокоїти її і вирішити конфлікт. Саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів. А сьогодні, в умовах війни, вам стало працювати ще важче. Бо Сумщину обстрілюють, люди знаходяться в стресових ситуаціях. Відтак роботи у вас ще більше. Але я певен, ви знаходите підхід до кожного мешканця. Тож бажаю вам успіхів у службі, розуміння та підтримка рідних, добробуту та мирного неба над головою!», - звернувся до присутніх Віктор Федорченко.

Голова Сумської ОДА – керівник військової адміністрації Володимир Артюх наголосив, що нелегкі робочі будні вимагають від кожного дільничного офіцера поліції високого професіоналізму, повної віддачі сил. «Ви робите складну роботу, яка важка та відповідальна, але вона потрібна нашому суспільству. Люди вірять вам, вони йдуть до вас. А у воєнний час ви перші, хто знаходиться на захисті громадян. Тож я бажаю вам витримки, міцного здоров’я, спокою та достатку. Разом до Перемоги», - сказав очільник області.

За словами  т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Петра Токаря, на Сумщині 209 дільничних офіцерів. Це ті люди, які не мають вихідних і завжди приходять туди, де потребують їхньої допомоги.

Кращі дільничні офіцери отримали цього дня відомчі відзнаки, цінні подарунки та грамоти.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 червня 2023, 12:22

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top