telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося відкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Це захоплююча подія, що об'єднує сотні молодих українців з різних куточків Сумської області, спрямована на формування патріотичних цінностей, розвиток лідерських якостей та фізичної витривалості. Захід відвідали очільники області, депутати, керівники структурних підрозділів.

Учасники гри «Джури» - діти віком від 12 до 18 років, які проходять складні випробування, демонструючи свої вміння працювати в команді, приймати рішення в екстремальних ситуаціях та виконувати військові завдання. Гра базується на реаліях сучасного військового життя та містить різноманітні елементи фізичної підготовки, тактичного мислення, першої допомоги, вогневої підготовки та інших навичок, необхідних для справжніх захисників України.

«Ця гра є не лише способом показати фізичні здібності учасників. Вона надає молодим людям можливість розкрити свій потенціал, набути нових знань та навичок, знайти друзів та однодумців, а головне - відчути себе часткою єдиної великої родини, що об'єднується спільними цілями та цінностями» - сказав у вітальному слові голова обласної ради Віктор Федорченко. Він побажав перемоги учасникам і Україні!

Учасників змагань привітав голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх: «Тут панує неймовірний козацький дух. Я пишаюсь тим, що сьогодні ми розпочинаємо новий етап змагань. Ви – переможці у своїх громадах і коли ви проходили урочистим кроком, я бачив на скільки ви потужні і готові вже сьогодні йти у бій, хоча і ігровий, але бій. Ви маєте проявити себе як мужні, ерудовані, фізично підготовлені козаки-бійці!»

Очільник області подякував нашим захисникам, завдяки яким є можливість проводити такі змагання. Володимир Атрюх зазначив, що понад 10 Героїв України – уродженці Сумщини, гідні нащадки-козаків-українців, з яких сучасні діти братимуть приклад.

Пам'ять воїнів, які поклали своє життя за Україну, вшанували хвилиною мовчання.

Заходи обласного етапу гри стали значущою подією для всіх учасників та організаторів. «Джура» не лише сприяє розвитку фізичних та психологічних якостей української молоді, але й формує високу свідомість про національну гордість та важливість захисту нашої країни.

Варто відзначити, що «Джура» стала надзвичайною платформою для розвитку патріотизму та лідерських якостей серед молодого покоління. Вона спонукає учасників розуміти важливість служби Україні та активно долучатися до створення сильної та незалежної держави.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 червня 2023, 09:37

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top