telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Малюйте мир – малюйте щастя!» - керівники Сумщини приїхали до вихованців дитячих будинків сімейного типу

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та голова ОДА – начальник військової адміністрації Володимир Артюх відвідали дитячі будинки сімейного типу родин Строй та Колонтаєвських, в яких виховується по вісім дітей. Вони привезли солодощі, іграшки, розмальовки та багато інших необхідних речей. Вручаючи картини за номерами побажали малювати мир і щастя.

Керівники області поспілкувалися з дітьми, їх батьками. Привітали їх з Міжнародним днем захисту дітей, поспілкувалися та побажали вихованцям безтурботного дитинства та здійснення мрій. Особливу вдячність висловили прийомним батькам за їхнє добре щире серце, здатне обігріти теплом не одну дитячу душу.

«Саме завдяки існуванню дитячих будинків сімейного типу діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають можливість виховуватись у повноцінній родині, отримувати такі необхідні для них батьківську любов і підтримку. Ми бачимо, як вони оточені теплом, турботою, бо їх очі світяться радістю. Упевнений, що вони стануть гарними людьми, справжніми патріотами своєї держави. А ми будемо робити все можливе, аби захистити їхнє дитинство», – зазначив Віктор Федорченко.

Валентина Строй створила прийомну сім’ю у 2007 році, а родина Колонтаєвських – у 2018. Під час війни родини виїздили за територію Сумщини, але цієї весни повернулися додому. Говорять, що в рідній домівці значно краще. Вони подякували гостям за подарунки, теплі слова і постійну турботу, без якої сім’ї не залишають.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top