telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». У Сумах погасили марку до Дня захисту дітей

Укрпошта випустила благодійний поштовий випуск під назвою «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». У Сумах марку погасили в Сумському обласному Центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, де пройшло й дитяче свято.

Директор Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслав Маринич розповів, що участь у конкурсі малюнків брали діти з усієї країни. Потім на основі цих малюнків, яких на конкурс надійшло півтори тисячі, створили новий блок марок. У результаті голосування перемогу здобула робота «Найзаповітніша мрія» від Олександри Федорчук з міста Бровари Київської області. Однак, через численні прохання учасників, Укрпошта відтворила зображення інших дітей на своїх поштових марках.

«Діти з Центру комплексної реабілітації також відправляли свої малюнки. На жаль, у цьому блоці малюнків немає робіт вихованців нашого Центру. Але ми дуже дякуємо їм за ініціативність і вклад. Тому вирішили провести спецпогашення саме в цьому закладі», - зазначив В’ячеслав Маринич і сказав, що Центру подарують конверти, листівки з побажаннями від усіх учасників спецпогашення.

Цей поштовий випуск буде доступний у міських відділеннях Укрпошти по всій країні. Крім того, набори будуть продаватися онлайн в офіційному поштовому магазині Укрпошти, а також на маркетплейсах eBay та Amazon.

Кожен марковий аркуш, який коштує 100 гривень, містить благодійну складову - 40 гривень з кожного аркуша будуть спрямовані на цілі благодійності.

Керівники області, міста та Укрпошти разом з дітлахами погасили марку, написали свої побажання – миру та Перемоги Україні.

Вони оглянули заклад, поспілкувалися з персоналом, батьками й дякували керівництву та працівникам Центру за їх роботу.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 червня 2023, 18:50

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top